اخبار آرشیوی
دوشنبه 11 آبان 1394 خدمت در عرصه جهاد کشاورزی مجاهدت در راه بندگی خداست
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: تبلیغ ها و توطئه های رنگارنگ و بزرگی علیه ارزش های دینی و توحیدی چیده شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از ایرنا،آیت الله حسن عالمی در آیین معارفه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان همدان افزود: شتاب و میزان دسترسی به اطلاعات در جهان امروز بسیار افزایش یافته و با این ابزار توطئه علیه دین و یگانه پرستی نیز افزایش یافته است.
وی با اشاره به بخش هایی از خطبه های کتاب نهج البلاغه امام علی(ع) افزود: انسان هایی که نسبت به هویت دینی، ارزش های توحیدی و اعتقادی غیرتمند هستند در حقیقت اسوه مردانگی و غیرتند.
وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری درباره شهادت سردار بزرگ حسین همدانی افزود: این پیام حاوی معنا و مفاهیمی بود که برگرفته از کتاب بزرگ خطبه نهج البلاغه است.
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه کسانی که در هنگام درگیری با فاسقان از هیچ چیز نمی ترسند برادران و یاوران واقعی امامت و ولایت هستند افزود: تا هنگامی که جامعه از این قبیل انسان ها در درون خود داشته باشد نه ولایت و امامت، خوار و ذلیل می شود و نه امت اسلامی ذلت می بیند.
آیت الله عالمی با تاکید بر اینکه خدمت به خلق خدا وظیفه مسئولان جامعه اسلامی است افزود: باید تمام کسانی که در عرصه جهاد کشاورزی وظیفه و مسئولیتی دارند مجاهدانه کار کنند چرا که کار کردن در جهاد کشاورزی یکی از شعبه های مجاهدت در راه بندگی خداوند است.
وی تصریح کرد: کشوری که از لحاظ اقتصادی نتواند روی پای خود بایستد نمی تواند ادعای استقلال کند و زمانی می توان این ادعا را داشت که ارزاق مردم را از آب و خاک و آنچه خداوند در اختیارمان گذاشته تأمین کنیم.
در این مراسم حجت الاسلام امین رضایی دولت با حکم سرپرستی، مسئولیت حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان همدان را عهده گرفت و از زحمات حجت الاسلام محمد نجفی زاده نیز قدردانی شد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.