بنیاد شهید برای خدمت رسانی به مردم و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی وارد عرصه تولید شده است
1397/02/25

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بنیاد شهید برای خدمت رسانی به مردم و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی وارد میدان تولید شده و در این راه گام های موثری برداشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلیمن محمدعلی شهیدی روز سه شنبه در حاشیه افتتاح شرکت تولید و پرورش دام سبک در شهرستان ورامین در جمع خبرنگاران گفت: یکی از مهمترین برنامه های بنیاد شهید در خدمت رسانی به مردم و خانواده معظم شاهد و ایثارگر ، ورود به عرصه تولید است و افتتاح این مجتمع با این هدف صورت گرفته است.

وی افزود: پروژه های اقتصادی بنیاد شهید به آحاد جامعه به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران تعلق دارد تا خدمت رسانی به مردم و نظام ارتقاء پیدا کند.

حجت الاسلام و المسلیمن شهیدی با اشاره به فعالیت سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید گفت: فعالیت های این سازمان در راستای کمک به اقتصاد کشور و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی صورت گرفته و توانسته تا بخشی از نیازهای خانواده معظم شهدا و ایثارگران را برطرف و فرصت های شغلی پایداری را ایجاد کند.

مرکز اصلاح نژاد و تکثیر هسته موادژنتیکی گوسفند و بز امروز با حضور وزیر جهاد کشاورزی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهرستان ورامین افتتاح شد.

تعداد مشاهده خبر196 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal