کشاورزی علمی می تواند بر تولید و معیشت مردم بیافزاید
1397/12/23

طی حکمی از سوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی، حجت الاسلام علی شرفی به عنوان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان معرفی و از زحمات 35 ساله حجت الاسلام محمود فخرائی قدردانی به عمل آمد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان، پیش از ظهر چهارشنبه بیست و سوم اسفندماه با حضور نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس و جمعی از مسئولان استانی از زحمات 35 ساله حجت الاسلام محمود فخرائی قدردانی و حجت الاسلام علی شرفی به عنوان مسئول جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی منصوب شد.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در این مراسم، گفت: همگی گرد هم جمع شده ایم تا از زحمات 35 ساله مردی که مخلصانه در این مجموعه تلاش نموده قدردانی نمائیم.

وی افزود: آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد این است که بسنجیم اطرافیان و همکاران طی این سال ها چه نمره بر عملکردمان می دهند و خوشبختانه تمامی مجموعه از عملکرد حجت الاسلام فخرائی رضایت دارند و ان شاءالله این رضایتمندی ذخیره آخرت وی باشد.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: 35 سال پاک ماندن در سمت یک مسئولیت بسیار ارزشمند بوده و هر روز آن یک آزمایش است.

وی افزود: برای حجت الاسلام شرفی نماینده جدید ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان نیز که بیش از دو دهه با این مجموعه هکاری داشته نیز آرزوی موفقیت داریم.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی حضور روحانیت در جهاد کشاورزی را یک حضور کارمندی ندانست و اظهار کرد: نقش روحانیت باید به لحاظ تلاش و فعالیت و حرکت های مسئولانه از دیگران جلوتر باشد.

وی، سازمان جهاد کشاورزی را یک مجموعه تخصصی دانست و تاکید کرد: وزارت جهاد کشاورزی از علمی ترین وزارتخانه های جمهوری اسلامی است و علم و تخصص در این مجموعه حرف اول را می زند.

وی گفت: در بخش کشاورزی قدرت علمی است که می تواند بر تولید و معیشت مردم بیافزاید.

این مقام مسئول، اظهار کرد: کشاورزی سنتی دیگر جوابگوی نیازهای جامعه نیست و و باید به سمت کشاورزی علمی و تخصصی گام برداریم.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، گفت: علم و ایمان در کنار هم با ابزار قدرتی که دارند برای کشور می تواند ثروت افزایی نماید.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان نیز در این مراسم از زحمات 35 ساله حجت الاسلام فخرائی در کسوت مسئولیت نمایندگی ولی فقیه در این مجموعه قدردانی کرد و گفت: از ابتدای ادغام جهادسازندگی با کشاورزی، حجت الاسلام فخرائی با روحیه صمیمی که داشت همکاران را رهنمود کرد.

وی با بیان اینکه هرمزگان می تواند سرآمد کشور در توسعه گلخانه و آبزی پروری باشد، اظهار کرد: 50 هزار هکتار از اراضی هرمزگان قابلیت و ظرفیت پرورش میگو را دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: 70 درصد از اراضی کشاورزی و باغی استان از سیستم آبیاری تحت فشار برخوردار هستند.

این مقام مسئول، اظهار کرد: بیش از 8 هزار سازه آبخیزداری در هزمگان بنا شده که تنها در سال جاری 500 سازه جدید به این مجموعه افزوده گردیده است.

گفتنی است؛ در این مراسم لوح تقدیری نیز از سوی محمدتقی امانپور مدیرعامل کانون جهادگران کشور توسط حسین یزدانپناه مدیر کانون جهادگران هرمزگان قرائت و به پاس 35 سال تلاش صادقانه حجت الاسلام محمود فخرائی به وی اهدا شد.

تعداد مشاهده خبر87 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal