اجرای شاخص‌های منشور حقوق شهروندی در نظام اداری وزارت جهاد کشاورزی ضروری است
1397/10/19

دستیار وزیر جهادکشاورزی در امور حقوق شهروندی، بر ضرورت اجرای شاخص‌های مربوط به منشور حقوق شهروندی و تصویب‌نامه این حقوق در نظام اداری وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، طاهره فیروزی در کارگاه آموزشی اجرای شاخص‌های منشور حقوق شهروندی با حضور مدیران و پرسنل سازمان جهادکشاورزی کرمانشاه، ضمن تشریح چگونگی اجرای شاخص‌های حقوق شهروندی گفت: در این راستا، استقرار میز خدمت حضوری و الکترونیکی، بروزرسانی سایت، اطلاع‌رسانی در خصوص شناسنامه‌های خدمات سازمان، تلفن گویا، صندوق صوتی، بروزرسانی سامانه‌های ارتباطات مردمی دو سویه و حفظ کرامت انسانی و رفتار محترمانه اسلامی ضروری است.

این مسوول با بیان این که کارکنان شاغل در سازمان جهادکشاورزی افرادی فعال و موثر در پیشبرد اهداف سازمانی هستند، افزود: توجه به جایگاه کارکنان و استفاده از توانمندی‌های آنان، بدون شک باعث پیشرفت بیش از پیش هر مجموعه‌ای می‌شود.

وی ادامه داد: برای بالا بردن کارایی و توانایی کارکنان لازم است بالندگی و انگیزه را در آنها تقویت کرد.

دستیار وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: در دیداری که با کارکنان شاغل در سازمان داشتم، ایده‌ها و پیشنهادهای مناسبی در حوزه کاری ارائه شد که بیانگر فعالیت و پویایی این عزیزان است.

به گفته وی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، ترویجی در حوزه‌های آشنایی با امور حقوق شهروندی می‌تواند بر توانایی کارکنان بیافزاید.

گفتنی است؛ با حضور دستیار وزیر جهاد کشاورزی در امور حقوق شهروندی دو کارگاه آموزشی برای کارکنان شاغل در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه و مدیران و معاونین این سازمان طی دو روز برگزار شد.

تعداد مشاهده خبر183 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal