ایجاد 10 هزار اشتغال جدید با سرمایه گذاری 983 میلیارد تومانی در بخش کشاورزی استان کرمانشاه
1397/10/19

چهار تفاهم نامه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان کرمانشاه به ارزش 983 میلیارد تومان امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، دکتر خسرو شهبازی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در حاشیه برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری و توانمندیهای استان کرمانشاه که در هتل اسپیناس تهران برگزار شد، گفت: در این همایش چهار تفاهم نامه بزرگ و مهم سرمایه گذاری بخش کشاورزی امضا شد.

وی افزود: با هدف معرفی هرچه بیشتر فرصت های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان کرمانشاه، تمام اطلاعات جمع آوری شده را به صورت کتابچه در اختیار سرمایه گذاران قرار دادیم.

شهبازی تصریح کرد: خوشبختانه در این همایش،چهار تفاهم نامه در بخش کشاورزی به مبلغ 983 میلیارد تومان با اشتغالزایی 10 هزار نفر امضاء شد.

شهبازی با اشاره به جزئیات این تفاهم نامه ها افزود: اولین تفاهم نامه در حوزه صنعت گیاهان دارویی و فرآوری گیاه شیرین بیان، با سرمایه گذاری 200 میلیارد تومان است که در شهرستان اسلام آبادغرب اجرا می شود.

وی افزود: دومین تفاهم نامه مربوط به سرمایه گذاری در کشت و صنعت شهرستان قصرشیرین بوده که با سرمایه گذاری 365 میلیارد تومان، اشتغال مناسبی را در منطقه ایجاد می‌کند.

شهبازی، سرمایه گذاری در حوزه گاو نژاد هلشتاین در گاوداری ماهیدشت در فاز دوم، به صورت 3 هزار راس مولد و 6 هزار راس دام با اعتبار 368 میلیارد تومان را سومین تفاهم نامه اعلام کرد.

وی سرمایه گذاری چهارم در بخش کشاورزی را در خصوص وارد کردن 5 نژاد دام برتر دنیا به استان و پرورش آنها، با سرمایه گذاری 50 میلیارد و اشتغالزایی 150 نفر اعلام کرد.

شهبازی در پایان گفت: در این همایش تلاش کردیم پتانسیل های بخش کشاورزی را به سرمایه گذاران معرفی کنیم و نمایش این توانایی ها قطعا باعث رونق سرمایه گذاری در استان و اشتغال موثر خواهد شد.


تعداد مشاهده خبر139 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal